Your browser does not support JavaScript!
Invidenta logotipas

 Viršuliškių g. 75, Vilnius

8 52 77 28 42

Burnos higiena

Norint turėti sveikus ir gražius dantis ilgą laiką, reikėtų juos tinkamai prižiūrėti. Tinkama dantų priežiūra padės juos apsaugoti nuo dantų karieso, periodonto ligų, panaikins nemalonų burnos ertmės kvapą. Profesionalios burnos ertmės higienos tikslas - pašalinti minkštąjį ir kietąjį dantų apnašą, pripoliruoti plombas.

 

Prieš bet kokią dantų gydymo ar balinimo procedūrą būtina atlikti profesionalią burnos higieną. Kiekvienam žmogui, jei nėra periodonto ligų, rekomenduojama šią procedūrą atlikti kas 6 mėnesius, ligos atveju kas 3-4 mėnesius.

Profesionali burnos higiena atliekama specialiu ultragarsiniu skaleriu, kuris ne tik pašalina apnašą ir akmenis, bet taip pat sunaikina bakterijas esančias dantenų kišenėse. Giliau esantys akmenys nuvalomi rankiniu būdu su specialiais instrumentais.

 

Dantų apnašo nuvalymui naudojame metodą ’’Air Flow’’. Tai specialus aparatas su Kavo Prophy Pearls milteliais, kurio pagalba tausojant dantis ir minkštuosius audinius, idealiai nuvalomas danties paviršius nuo maisto pigmento, arbatos, kavos, tabako ir kitų dažančių produktų.