Your browser does not support JavaScript!
Invidenta logotipas

 Viršuliškių g. 75, Vilnius

8 52 77 28 42

Paslaugos

Profesionali burnos higiena

Norint turėti sveikus ir gražius dantis ilgą laiką, reikėtų juos tinkamai prižiūrėti. Tinkama dantų priežiūra padės juos apsaugoti nuo dantų karieso, periodonto ligų, panaikins nemalonų burnos ertmės kvapą. Profesionalios burnos ertmės higienos tikslas - pašalinti minkštąją ir kietąją dantų apnašas, pripoliruoti plombas.

Daugiau

Vaikų gydymas

Rekomenduojame, kad pirmasis vizitas būtų anksčiau negu pradeda skaudėti dantį.
 Klinikoje gydomi ne tik nuolatiniai, bet ir pieniniai dantys. Sugedus pieniniams dantims, vaikas negali normaliai valgyti ir gerti, nuolatos jaučia skausmą ir patiria psichologinį stresą.

 

Daugiau

Implantacija

Dantų implantacija - šiuolaikiškas dantų eilių defektų atstatymo būdas, kuomet į žandikaulį įsriegiamas šaknies formos implantas ir prie jo tvirtinamas danties protezas.

 

 

 

Daugiau

Dantų balinimas kapomis

Dantų balinimas kapomis - tai balinimo metodika, skirta naudoti namuose. Klinikoje nuimami paciento dantų atspaudai ir labaratorijoje pagaminamos individulios dantų balinimo kapos. Jos atitinka pacientų dantų formą ir glaudžiai juos apgaubia.

 

Daugiau

Chirurginis gydymas

Musų klinika atlieka šias chirurgines procedūras: Pieninių ir nuolatinių dantų ir šaknų rovimas, Incizijos.

 

 

 

Daugiau

Dantų gydymas

Terapinis  dantų gydymas – tai dantų plombavimas, išvalant pažeistus kietuosius danties audinius. Dantų gydymo metu užkertamas kelias mikroorganizmams patekti į pulpos ir periapikalinius audinius.

 

 

Daugiau

Endodontinis gydymas

Endodontija - danties šaknies kanalų gydymas ir plombavimas. Kai infekcija nuo pažeisto danties vainiko pasiekia pulpą (nervą), kanalų gydymas yra neišvengiamas.

 

 

Daugiau

Protezavimas

Mūsų klinikoje protezavimas atliekamas naudojant šiuolaikines priemones, remiantis naujausiais metodais bei dirbant su aukščiausio lygio dantų laboratorijomis.

 

 

Daugiau

Bruksizmas

 Bruksizmas - tai griežimas dantimis, arba per stiprus dantų sukandimas, susijęs su stipriais žandikaulių judesiais, dažniausiai miego metu,bet gali pasireikšti ir diena. Žmonės, griežiantys dantimis, paprastai apie tai nežino. 

 

Daugiau